Dr. Gasimova Kimdir?

Suad Gasimova, 2012 yılında Azerbaycan Tıp Üniversitesi, Pediatri Fakültesinden mezun oldu.

2016 yılında uzmanlık sınavında (TUS) STS - denklik sınavını başarıyla geçtikten sonra diploma - denklik belgesine hak kazandı. Ayrıca, TıpDil İngilizce sınavını başarıyla geçti.

Mezun olduktan sonra pediatri alanında görev alarak, 5 yıl boyunca çocuk hastanesinin yenidogan bölümünde asistan olarak çalıştı.

Ardından, sırasıyla Medicana İnternational Hospital Medical Oncology Ünitesinde, Prof. Dr. Ali Osman Kaya'nın asistan doktoru; İstanbul Florence Nightingale Hastanesinde, Prof. Dr. Yaman Tokat’ın ekibinde, Karaciğer Nakli Bölümünde kat hekimi; Özel Derindere Hastanesinde Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Pediatri Bölümünde gece staff doktoru; Health in Globe sağlık turizmi şirketinin tıbbi direktörü olarak çalışma hayatına devam etti.

Ataköy Ortopedi Merkezinin tıbbi direktörlüğünü üstlenen, aynı zamanda Medikal Estetik alanında ihtisaslaşarak bu alanda çalışmaya başlayan Gasimova, halen Ataköy Ortopedi Merkezi'nin Uluslararası Hasta Merkezinin tıbbi direktörü olarak görevini sürdürüyor ve aynı zamanda medikal estetik alanında çalışmaya devam ediyor.

Galeri Fotoğrafları

BİZE ULAŞIN

+90 (546) 114 78 67